Lilu, anne ve babalara dijital huzur getirmeyi hedefleyen yeni girişimdir.

Kendi çocuklarımız var ve yeni nesil çocuklarımızın çevrimiçi ortamdaki yaşadıkları zorlukları biliyoruz ve bu yüzden Lilu'yu yarattık.

Çocukların kendilerini çevreleyen dünyayı keşfetmelerini ve öğrenmelerini sağlayarak dijital dünyada sosyalleşmelerine izin vermek önemlidir; böylesine güvenli bir ortam yaratmak için Lilu'yu yarattık.

Ziyaret edebilecekleri web siteleri, kullanabilecekleri uygulamalar, oynayabilecekleri oyunlar üzerinde ayrıntılı kontrollere izin vererek veya her bir cihazda güvenli arama özelliğini açarak çocuklarımızın uygunsuz, şiddet içeren veya rahatsız edici içeriğe maruz kalmasını erteleyebiliriz. Böylece sağlıklı zihinsel gelişimlerine yardımcı olabiliriz.

Çocukların, özgürlüğü vurguladığımız bir dünyadaki tüm kısıtlamaları atlatmaya yetecek kadar teknoloji bilgisine sahip olduklarından eminiz ve bu nedenle sistemlerimizi atlayacaklarını biliyoruz ancak her adımda karşı önlemler almak ve bu tür faaliyetlerden sizleri uyarmak için tüm gayretimizle çalışacağımızı temenni edebiliriz.

Lilu, 10 yıldır teknolojiyi anlamlaştıran ve en gelişmiş teknolojik çözümleri dünyanın farklı noktalarındaki firmalara sunan Inovaktif'in medar-ı iftiharıdır.