Günümüz teknolojisi ebeveynler için zorlayıcı durumlar yaratabilir. Çocuklarımızı internette uygun olmayan içeriklerde nasıl koruyabiliriz? Çocuk güvenliğini sağlayan sınırlama ve özgürlük dengesini nasıl sağlayabiliriz?

Lilu ekibi de ebeveynlerden oluşuyor. Hem küçük hem de ergenlik çağında bizlerin de çocukları var ve bu nedenle bu konuyla ilgili gereksinimleri anlayabiliyoruz. Çocuklarınız için uygun olmadığını düşündüğünüz içerik ve uygulamaların kısıtlandığı bir sistem yarattık.

Her çocuğun bireysel kullanıcı profili olabilir, bu nedenle farklı yaşlara farklı kısıtlamalar uygulanabilir. Bu özgürlük ve güvenlik kavramı interneti de kapsar.

Lilu, aşağıdaki özelliklerle çocuklarınız için kendi Wi-Fi ağınızı oluşturabilir:


Ödevin telefon süresi için geride bırakılmasından endişe ediyorsanız, internet, uygulamalar ve medya her gün bir "çevrimdışı" zaman oluşturun; bunun, her zaman mücadele etmenize gerek kalmayan bir oyalama olduğunun rahat olması.
Çocukların çevrimiçi bir dünyada keşfetmek ve geliştirmek için kendi alanlarına ihtiyaç duyduğunu ve Lilu'nun güven içinde keşfedildiğini bilerek huzur verdiğini anlıyoruz.