Günümüz teknolojisi ebeveynler için zorlayıcı durumlar yaratabilir. Çocuklarımızı internette uygun olmayan içeriklerde nasıl koruyabiliriz? Çocuk güvenliğini sağlayan sınırlama ve özgürlük dengesini nasıl sağlayabiliriz?

Lilu takımı da ebeveynlerden oluşuyor. Hem küçük hem de ergenlik çağında bizlerin de çocukları var ve bu nedenle bu konuyla ilgili gereksinimleri anlayabiliyoruz. Çocuklarınız için uygun olmadığını düşündüğünüz içerik ve uygulamaların kısıtlandığı bir sistem yarattık.

Her çocuğun bireysel kullanıcı profili olabilir, bu nedenle farklı yaşlara farklı kısıtlamalar uygulanabilir. Bu özgürlük ve güvenlik kavramı interneti de kapsar.

Lilu can create your own wifi network just for your kids with the following features:If you’re worried that homework is being left behind for phone time simply create an ‘offline’ time each day for the internet, apps and media to have the peace of mind that this is one distraction you don’t have to fight everyday.

We understand that kids need their own space to explore and develop in an online world and Lilu gives you peace of mind knowing that they are exploring safely.